Aktuálně

Pravidelně vás informujeme o našich aktivitách, úspěšných projektech a nových technologiích.

O nás

Pravidelně vás informujeme o našich aktivitách, úspěšných projektech a nových technologiích.

Akce

RETHINK: Oficiální zahájení projektu – online

Oficiální zahájení projektu RETHINK, které se uskuteční v pondělí 3. října od 17:00 do 19:00 hodin, otevře jeho Excelence velvyslanec Francie v České republice, pan Alexis Dutertre, a prezident České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj (CBCSD), pan Peter J. Kalaš. 

Projekt RETHINK je iniciativou vedenou generálními řediteli významných společností v České republice, které společně usilují o zajištění dlouhodobé klimatické stability a energetické bezpečnosti.  Mezi naše zakládající podporovatele patří ČEZ, Komerční banka, ŠKODA AUTO, PwC, České dráhy, Malfini, E.ON, BNP Paribas, IKEA, SIKO a další, kteří se zúčastní slavnostního podpisu prohlášení RETHINK, v němž se zavazují ke zmírňování dopadů změny klimatu a k adaptaci na ni.  

Zahájení Projektu RETHINK, které se časově shoduje s polovinou předsednictví České republiky v Radě EU, je důležitou příležitostí, aby hlas českého byznysu sdělil vládě i občanům, že firmy seriózně pomáhají přinášet řešení a podporují vhodná opatření pro boj s klimatickými výzvami a s cílem větší odolnosti (resilience) vůči nedostatku či narušení dodávek energie.

Sledujte online přenos v anglickém jazyce.

K této akci nemáme zatím žádné prezentace.

K této akci nemáme zatím žádné fotografie.

K této akci nemáme zatím žádné související tiskové zprávy.

Obnovit

Příspěvek zatím nemá žádný dotaz.

Položit dotaz

Zajímá vás téma
Změna klimatu?

Zajímá vás téma
Energie?

Zajímá vás téma
Doprava a mobilita?

Další akce

Přihlašte se k odběru novinek