Aktuálně

Pravidelně vás informujeme o našich aktivitách, úspěšných projektech a nových technologiích.

O nás

Pravidelně vás informujeme o našich aktivitách, úspěšných projektech a nových technologiích.

Akce

Měření uhlíkové stopy na infrastrukturních projektech v BIM prostřednictvím Moata Carbon Portal

Co vás zajímá

Dovolujeme si vás pozvat na webinář k softwarovému nástroji Moata Carbon Portal na měření uhlíkové stopy na infrastrukturních projektech v BIMu, který se bude konat ve středu 9. června ve 13:30 SEČ.

Webinář bude v angličtině a zdarma.

REGISTRUJTE SE ZDE

Moata Carbon Portal je speciální software Mott MacDonald, který provádí rychlý výpočet uhlíkové stopy aktiv navržených v BIMu. Umožňuje uživatelům snížit emise identifikováním klíčových míst pro zlepšení uhlíkového profilu projekčních řešeních v raných fázích projektů. Na tomto interaktivním webináři předvedou odborníci Mott MacDonald Dr. Kim Yates, vedoucí EUNA Sustainability and Climate Change Lead, a Natacha Johnson, produktová manažerka, funkce a nástroje, které tvoří řešení vyhovující standard PAS2080 (Uhlíkové řízení na infrastruktuře).

Tento software se používá například na projektech pro Dopravní podnik Londýna (Transport for London) nebo Správce dálnic Anglie (Highways England). Moata Carbon Portal identifikuje hlavní příležitosti ke snížení obsahu uhlíku na infrastrukturních projektech; byl například úspěšně aplikován na silničním projektu A303 Sparkford do Ilchester, kde vedl ke snížení emisí uhlíku projektu o 46%, viz Volume+6.4+-+Environmental+Statement+Non-Technical+Summary+Updated.pdf (highwaysengland.co.uk)

Zúčastněte se webináře a zjistěte, jak Moata Carbon Portal může Vaší organizaci či Vašim klientům pomoci realizovat jejich ambice ve snížení uhlíkové stopy a dosažení uhlíkové neutrality.

K této akci nemáme zatím žádná videa.

K této akci nemáme zatím žádné prezentace.

K této akci nemáme zatím žádné fotografie.

K této akci nemáme zatím žádné související zprávy.

K této akci nemáme zatím žádné související tiskové zprávy.

Pokládat dotazy již není možné. V případě dalších dotazů na akci se prosím obraťte na dotazy@zelena-mesta.cz.

Zajímá vás téma
Změna klimatu?

Zajímá vás téma
Ovzduší?

Další akce

Přihlašte se k odběru novinek