Aktuálně

Pravidelně vás informujeme o našich aktivitách, úspěšných projektech a nových technologiích.

O nás

Pravidelně vás informujeme o našich aktivitách, úspěšných projektech a nových technologiích.

Hochtief CZ

Co vás zajímá

HOCHTIEF CZ aktivně působí ve všech segmentech stavebního trhu celé České republiky, ať už se jedná o komplexní výstavbu bytovou, občansko-administrativní, průmyslovou, ekologickou a vodohospodářskou, nebo dopravní a liniovou infrastrukturu.

Akciová společnost HOCHTIEF CZ je už sedmnáctým rokem součástí silného nadnárodního stavebního koncernu, který působí po celém světě. Společnost má pevné postavení na českém trhu, zejména v oblasti pozemního a dopravního stavitelství. Prostřednictvím svých pěti divizí realizovala řadu významných projektů, mimo jiné Národní integrované středisko řízení letového provozu v Jenči u Prahy, Multifunkční stadion SK Slavia v Praze, Fakultu elektrotechniky a informatiky VŠB-TU v Ostravě nebo rekonstrukci Národního památníku na pražském Vítkově. Společnost se podílela i na výstavbě Lochkovského tunelu a mostu na vnějším pražském okruhu, na realizaci tunelu Blanka nebo rekonstrukci pojezdové dráhy TWY D na Letišti Václava Havla, či na prodloužení trasy metra V.A, kde realizovala část tunelů a dvě stanice. V současnosti realizuje Ústřední čistírnu odpadních vod v Praze nebo Český institut informatiky robotiky a kybernetiky.

Svým zákazníkům nabízí akciová společnost HOCHTIEF CZ širokou škálu služeb, od prvních diskusí nad projektem až po realizaci těch nejnáročnějších zakázek. Vychází z padesátileté historie HOCHTIEF VSB a navazuje na nejlepší tradice českého stavebnictví, aby ho svou činností dále rozvíjela a posouvala k modernímu pojetí tvorby společného prostoru pro život. Může čerpat nejen z vlastní historie a zkušeností, ale má otevřené dveře i ke 140 letům zkušeností mateřského koncernu, který je jedním z nejvýznamnějších světových nadnárodních stavebních společností. Koncern HOCHTIEF zaměstnává téměř 44 000 zaměstnanců a v roce 2015 dosáhl obrat přesahující 22 mld. EUR. V obratu generovaném mimo svou domovskou zemi mu dlouhodobě patří první příčka.

Pro daná kritéria nemáme žádné výsledky.

Přihlašte se k odběru novinek