Aktuálně

Pravidelně vás informujeme o našich aktivitách, úspěšných projektech a nových technologiích.

O nás

Pravidelně vás informujeme o našich aktivitách, úspěšných projektech a nových technologiích.

HBH Projekt spol. s r.o.

Co vás zajímá

HBH Projekt spol. s r.o. je nezávislá, česká, soukromá, projektová, inženýrská a konzultační kancelář specializovaná na dopravní a inženýrské stavby.

Předmětem naší činnosti je projektování staveb dálnic, silnic, mostů, tunelů, městských a účelových komunikací, včetně souvisejících přeložek inženýrských sítí a vyvolaných vodohospodářských, energetických a dalších staveb. Dále vykonáváme služby konzultačních inženýrů pro výkon činnosti stavebních dozorů na velkých stavbách dopravní infrastruktury a poskytujeme inženýrské služby při zajišťování pozemků pro tyto stavby včetně zajištění rozhodnutí v územních, vodoprávních a stavebních řízeních. Zajišťujeme také vysoce specializované služby útvaru ochrany životního prostředí a posuzování vlivu staveb na životní prostředí, zpracováváme dopravně-inženýrské modely dopravních sítí včetně auditů bezpečnosti dopravy.

Jsme stabilní a důvěryhodnou společností s tradicí na českém trhu od roku 1992 a patříme mezi přední firmy v oblasti přípravy dopravně-inženýrských staveb. Kromě brněnské centrály máme pobočky v Praze, Ostravě, Olomouci, v Bratislavě a Banské Bystrici. Do skupiny HBH patří kromě mateřské organizace dceřiné společnosti Link projekt s.r.o. specializovaný na projekty mostů a inženýrských konstrukcí, ADIAS s.r.o. specializovaný na problematiku dopravního inženýrství a DS Projekce s.r.o. specializovaná na projekty městské kolejové dopravy a na stavební technologie. V roce 2016 skupina zaměstnávala 190 zaměstnanců a dosáhla obratu 220 milionů Kč.

Pro daná kritéria nemáme žádné výsledky.

Přihlašte se k odběru novinek