Aktuálně

Pravidelně vás informujeme o našich aktivitách, úspěšných projektech a nových technologiích.

O nás

Pravidelně vás informujeme o našich aktivitách, úspěšných projektech a nových technologiích.

KPMG Česká republika, s.r.o.

KPMG Česká republika, s.r.o. poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva. Naše společnost je členem sítě poradenských společností KPMG působících ve 155 zemích celého světa. K našim klientům patří komerční firmy, vládní instituce, subjekty veřejného sektoru a neziskové organizace. Náš úspěch je postaven na kontinuálním rozvoji našich lidí. Neustále zvyšujeme úroveň znalostí a dovedností našich odborných pracovníků a tím i kvalitu služeb, které poskytujeme. Přispíváme k efektivnímu fungování mezinárodních kapitálových trhů a podporujeme reformy, které posilují důvěryhodnost trhů a jejich sociální odpovědnost. Usilujeme o udržitelný a dlouhodobý hospodářský růst nejen naší firmy a klientů, ale i společnosti jako takové. Jsme společensky odpovědnou firmou a Pomáháme zlepšovat situaci v komunitách, v nichž působíme.
Pro oblast Real Estate disponujeme silným týmem profesionálů. Naše poradenské služby jsou nezávislé a objektivní, rychlé, efektivní a založené na kvalitních informacích. Disponujeme rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi. Sledujeme nejnovější domácí i světové vývojové trendy a sdílíme informace s ostatními členskými společnostmi mezinárodní sítě poradenských společností KPMG.
Společnost KPMG Česká republika byla v letech 2010 a 2011 zvolena nejlepším daňovým poradcem pro realitní sektor v České republice. KPMG Česká republika byla dále například oceněna 1. místem v kategorii Služby pro podniky v žebříčku 100 obdivovaných firem České republiky Czech Top 100 v letech 2012, 2011, 2010, 2009, 2007 a 2006.
Společnost KPMG Česká republika, s.r.o. v ARI zastupují:
• Pavel Kliment, partner společnosti odpovědný za oblast Real Estate – stavebnictví a nemovitosti
• Zdeněk Tůma, partner společnosti odpovědný za oblast bankovnictví a finančních služeb
• Ondřej Špaček, manager společnosti odpovědný za projekty v oblasti Real Estate a Travel, Leisure & Tourism.

Co vás zajímá

Pro daná kritéria nemáme žádné výsledky.

Pro daná kritéria nemáme žádné výsledky.

Přihlašte se k odběru novinek